Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali, taşıdığı kültürel değerin yanı sıra İstanbul’un en kadim festivallerinden biridir

Instagram

Bizi Takip Edin

Image Alt

Yarışma Başvurusu

Yarışma Başvurusu

Değerli Katılımcılar,

Öncelikle hepinize ilgi ve katılımlarınız için çok teşekkür ederiz. Planlanan tasarım, motif ve NFT yarışmamızın büyük bir coşkuyla, katılımı ve heyecanı yüksek bir yarışma olması için hazırladığımız takvim son dönemde ülkemizde yaşanan deprem felaketi sebebiyle askıya almak zorunda kaldık.

Ülke olarak el birliği ile yaşanan zor günleri geride bırakmaya başlıyoruz. Şile Belediyesi olarak deprem felaketinin ilk gününden itibaren bölgede yardım çalışmalarına dahil olduk ve ikinci gün itibariyle kurduğumuz aşevimiz halen Hatay/Antakya’da ki komşularımıza sıcak yemek dağıtmaya devam ediyor.

Tüm bu zorlu koşullar altında tasarım yarışmamızı ertelemenin en doğru adım olduğuna inanıyoruz. Yarışmayı ertelemek, siz değerli katılımcılarımızın projelerinizi daha iyi hazırlayabilmeniz ve yaratıcılığınızı ön plana çıkarabilmeniz için de fırsat sunacaktır. Bu süreçte, ekibimizle birlikte yarışma detaylarını gözden geçirecek ve daha da zenginleştirilmiş yeni bir içerikle sizlere unutulmaz bir yarışma deneyimi sunmak için çaba harcayacağız.

Ertelenen yarışma tarihleri için çalışmalarımız hızla devam etmektedir ve sizlere yeni tarihleri en kısa sürede duyuracağız. Bu süreçte, web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla güncel bilgileri takip edebilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sevgi ve saygılarımızla.